SEO просування сайту

SEO — це комплекс дій, спрямованих на збільшення видимості сайту у пошукових системах за цільовими запитами користувачів.

Основним завданням цього напряму є збільшення кількості органічного трафіку шляхом покращення позицій сайту у видачі пошукових систем. Після виконання робіт по SEO, Ви отримаєте постійне,стабільне та безкоштовне джерело трафіку.

Обговорити просування

  Що входить до складу послуги SEO просування

  Підготовка стратегії просування

  Проводимо аналіз цільових конкурентів, вивчаємо сезонність попиту, аналізуємо загальну видимість сайту.

  Технічний аудит сайту

  Підготуємо структуроване технічне завдання щодо виправлення всіх помилок на сайті.

  Збір семантичного ядра

  Складаємо повний перелік пошукових запитів для максимального охоплення попиту у ніші.

  Розробка структури сайту

  Створюємо детальне технічне завдання формування категорій, підкатегорій, фільтрів і посадкових сторінок на сайті.

  Впровадження технічного аудиту

  Завдяки нашій співпраці, Вам не доведеться додатково шукати програмістів для реалізації ТЗ. Ми впроваджуємо технічний аудит.

  Нарощування маси посилань

  Формуємо посилальну стратегію та проводимо роботи з нарощування зовнішніх посилань. Використовуємо: лінкбілдинг, крауд-маркетинг та статейні розміщення.

  Підготовка текстового контенту

  Розробляємо технічне завдання на написання текстів для внутрішніх сторінок, а також блогу та прес-релізів.

  Контроль KPI та регулярна звітність

  Щотижня ми проводимо збір KPI, а наприкінці місяця надаємо детальний звіт щодо проведених робіт та позицій сайту.

  Інструменти, які використовуємо для досягнення цілей

  ahrefs
  screaming frog logo
  logo serpstat
  collaborator logo
  similarweb
  seranking logo

  Наші переваги

  biobo

  Розробляємо унікальні комплексні стратегії просування

  Маємо досвід просування проектів у різних нішах

  Обіцяємо лише реальні результати

  Ведемо постійну звітність щодо проведеної роботи

  biobo

  SEO просування сайту

  Що таке SEO просування сайту?

  SEO — абревіатура від англійської Search Engine Optimization. Або оптимізація веб-сайтів для пошукових систем. СЕО просування — це сукупність різних прийомів, де у фокусі — розкрутка сайтів і поява їх серед перших за запитами користувачів. Основну увагу SEO фахівець приділяє досягненню позитивних результатів під час ранжирування сайту, аналізу сайту та його оптимізації до вимог пошукових систем. Детальний технічний аудит орієнтований на чітку внутрішню та зовнішню оптимізацію сайту.

  Внутрішня оптимізація сайту

  Основним завданням є ретельний аналіз сайту, усунення технічних помилок, робота зі структурою, оптимізація зображень, наповнення сторінок SEO текстами із пріоритетними ключовими словами (seo копірайтинг), впровадження перелінковки та мікророзмітки, а також налаштування мовних версій.

  Зовнішня оптимізація сайту

  На цьому етапі йде робота з нарощування маси посилань шляхом розміщення посилань на зовнішніх джерелах. Основний наголос робиться на seo посилання та активне їх поширення на профільних ресурсах з розміщенням прес-релізів, проведенням лінкбілдингу та крауд-маркетингу.

  Чим SEO відрізняється від контекстної реклами?

  SEO — це робота над довгостроковою та стабільною перспективою. Для швидкого і недовготривалого приросту трафіку акцент робиться на контекстну рекламу. При цьому відразу залучається до сайту вузька цільова аудиторія. Значною різницею є зникнення залучення трафіку у разі відключення реклами. SEO просування спрямоване на тривале перебування сайту в топ видачі.

  Від чого залежить вартість та терміни пошукового просування?

  Ціна та терміни пошукового просування залежать від типу, величини та технічного стану сайту, регіону просування та конкуренції в обраному напрямку. А амовити SEO просування Вашого сайту можна як в Україні, так і за її межами.

  Щоб дізнатися вартість SEO розкрутки Вашого сайту, заповніть форму на сайті.

  biobo

  Популярні запитання

  SEO (Search Engine Optimization) або пошукова оптимізація — це комплекс заходів щодо оптимізації веб-сайту для підняття його позицій у результатах видачі пошукових систем на запит користувачів.

  SEO-фахівець займається просуванням сайту в результатах видачі пошукових систем за певними запитами. Оптимізує роботу ресурсу з урахуванням вимог Google.

  SEO оптимізація дозволяє збільшити потік органічного трафіку шляхом покращення позицій сайту у видачі пошукових систем. Провівши роботи з оптимізації сайту, Ви отримаєте постійне безкоштовне джерело трафіку на відміну від контекстної реклами та SMM.

  Ціна SEO просування залежить від багатьох факторів: типу сайту та конкуренції у тематиці, регіону просування, технічного стану сайту та історії його просування.

  Ми готові швидко відповісти на Ваші запитання

  Оберіть зручний для Вас месенджер та отримайте відповіді на всі цікавлячі запитання

  biobo

  Оформити заявку

   element

   Оформити заявку

    Замовити дзвінок