Розробка сайтів

Створення сайтів — напрямок нашого агентства, де Ви можете замовити повний спектр послуг, пов’язаних із розробкою, дизайном та просуванням Вашого проекту.

Ми готові запропонувати найрізноманітніші рішення для Вас, починаючи з веб-розробки лендингів та корпоративних сайтів до інтернет-магазинів, в залежності від конкретної мети Ваших сподівань.

Обговорити просування

  Що входить до складу послуги Розробка сайтів

  Розробка стратегії та структури сайту

  Вивчаємо особливості бізнесу, проводимо аналіз конкурентів та збираємо аналітичні дані для складання оптимізованої структури сайту з реалізацією потенціалу для всіх посадкових сторінок. Наша мета — створити якісний сайт, який випереджає конкурентів і задовольняє потреби клієнта та користувачів.

  SEO оптимізація на етапі створення сайту

  У ході розробки сайту ми налаштовуємо технічну SEO оптимізацію. Це дозволить запобігти помилкам, які негативно позначаться на подальшому просуванні сайту, і допоможе збільшити видимість та охоплення аудиторії на старті роботи ресурсу, а також заощадити бюджет.

  Верстка та розробка різних типів сайтів

  Ми пропонуємо створення різних типів сайтів, серед яких: landing page (лендинг), посадкові сторінки під арбітраж, інтернет-магазини, корпоративні сайти, сайти візитки, сайти засобів масової інформації (ЗМІ) та ін.

  Підключення CMS, CRM, eCommerce, Google Analytics, платіжних систем

  Підключаємо до сайту всі необхідні сервіси та інструменти. Налаштовуємо роботу платіжних систем, впроваджуємо CRM, Woocommerce, Search Console, Google Analytics, підвязуємо готовий сайт до хостингу.

  Розробка UX/UI дизайну

  Створюємо детальний прототип згідно із структурою сайту, надаючи увагу кожному крокові взаємодії користувача з інтерфейсом.

  Контроль KPI та регулярна звітність

  Регулярно проводимо збір KPI, а наприкінці місяця надаємо детальний звіт з проведених робіт.

  Інструменти, що використовуємо для досягнення мети

  word press logo
  woocomerce logo
  react logo
  sublime text logo
  figma logo
  tilda logo

  Наші переваги

  biobo

  Розробляємо унікальні комплексні стратегії просування

  Маємо досвід просування проектів у різних нішах

  Обіцяємо лише реальні результати

  Ведемо постійну звітність про проведені роботи

  biobo

  Розробка сайтів

  Якими типами веб-сайтів ми займаємось?

  • Корпоративний сайт — це сайт, який представляє компанію в Інтернеті. Тут можна побачити всю інформацію про компанію, послуги, контакти тощо.

  • Односторінковий сайт (лендінг) — це сайт, який спонукає відвідувача зробити цільову дію. Наприклад, на сайті може відображатися товар або послуга, яку можна одразу замовити.

  • Сайт візитка — це сайт із п’яти-семи сторінок, де відображено основну інформацію про організацію або про персону.

  • Інтернет магазин — це складний багатосторінковий сайт з можливістю обрати та придбати товар онлайн.

  • Інформаційний ресурс — це сайт інформаційно-розважального характеру, що нагадує блог. Часто хочуть замовити розробку такого сайту блогери та новинні ресурси.

  Вартість сайту залежить від його типу, а також від складності функціоналу, що впроваджується.

  Етапи розробки сайту

  Виготовлення сайтів досить тривалий процес, що об’єднує взаємодію багатьох фахівців. Тому розробка сайту під ключ включає наступні етапи:

  • Дослідження. Аналіз даних — це перше, що потрібно зробити, щоб бізнес успішно розвивався онлайн. На цьому етапі складається технічне завдання.

  • Дизайн. Сайт має бути зручним для користувача. Для цього робиться прототип, на основі якого вже виконують індивідуальний дизайн.

  • Верстка. На цьому етапі впроваджується функціонал сайту. Його можливо спростити, замовивши створення сайту на WordPress.

  • Налаштування хостингу та тестування. На цьому етапі підключаються різні послуги, необхідні для роботи сайту. І звичайно ж, жодне якісне створення сайтів не обходиться без етапу тестування.

  • Реліз. І тільки зараз сайт відкривається для індексації. З цього моменту сайт видно в інтернеті, а бізнес готовий до нових онлайн замовлень.

  Переваги SEO оптимізації на етапі створення сайту

  Під час процесу виготовлення сайтів важливо пам’ятати про SEO оптимізацію, завдяки якій відвідувач зможе знайти ваш сайт у пошуковій системі. Ми робимо аналіз структури сайтів конкурентів на етапі дослідження та готові запропонувати вже оптимізовану SEO структуру, яка працюватиме відразу ж після релізу.

  biobo

  Популярні запитання

  Перед тим ,як розпочинати розробку сайту, необхідно врахувати безліч факторів, що впливають на успішність проекту в майбутньому. Назвемо основні з них: дослідження тематики бізнесу в інтернеті, аналіз конкурентів, визначення цільової аудиторії, вибір типу сайту для вашої діяльності, опрацювання структури сайту, концепція та веб-дизайн.

  Комплекс робіт, спрямований на розробку сайту з нуля до релізу. Це дозволяє заощадити час та бюджет, при цьому гарантовано отримати результат — готовий сайт, який повністю відповідає наміченим завданням та вимогам клієнта. Сайт під ключ — своєрідна пакетна пропозиція.

  Термін створення сайту залежить від таких факторів: тип та тематика сайту, кількість сторінок у структурі, складність дизайну та функціоналу, наповнення сайту внутрішнім контентом (текст, фото, відео), оперативність зворотного зв'язку з клієнтом.

  Вартість створення сайтів у Києві та Україні обумовлена такими факторами: тип сайту, складність технічного завдання, обсяг сторінок, написання внутрішнього контенту, складність веб-дизайну.

  Ми готові швидко відповісти на Ваші запитання

  Оберіть зручний для Вас месенджер та отримайте відповіді на всі цікавлячі запитання

  biobo

  Оформити заявку

   element

   Оформити заявку

    Замовити дзвінок